Małgorzata Slaga malarka

Małgorzata Slaga

Malarka

Od ponad dwóch lat zajmuję się rozwojem osobistym, tematami dotyczącymi rozwoju świadomości, duchowości i relacji. Jestem samoukiem i zdobytą wiedzę wykorzystałam w swoim życiu, wprowadzając zmiany od relacji partnerskiej, po relacje przyjacielskie i rodzinne. Potem przyszła kolej na zmianę pracy.

Aby dokonać tych wszystkich przemian w życiu, zgłębiłam wiedzę z zakresu psychologii, relacji toksycznych, ale też totalnej biologii i zdrowego odżywiania, bo okazało się, iż zmiana sposobu odżywiania również ma ogromne znaczenie na drodze gruntownej zmiany siebie.

Droga do siebie

W tej drodze do siebie odkryłam również nowe pasje, jak malowanie obrazów i inne artystyczne prace. Okazało się również, że te trudne doświadczenia życiowe wyzwoliły chęć podzielenia się zdobytą wiedzą i doświadczeniami.

Sama korzystałam z wiedzy i wsparcia innych –  i wiem, jak takie przekazy są pomocne – bo obserwując ludzi, którzy dokonali zmian w życiu, motywowali mnie oni tym samym do zmian i byli świadectwem, że wszystko jest możliwe. Poza tym ważne było też uczucie, że nie jest się samemu, że są ludzie, którzy mają podobne doświadczenia i było to dla mnie ogromne wsparcie.

Pewnego dnia przyszedł zatem pomysł na założenie kanału na YouTube, na którym nagrywam wspierające filmy i dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniami.

Z serca zapraszam 🙂

Geneza Kuli Odwagi i Mocy Art.

Malowanie obrazów akrylami pojawiło się w moim życiu, kiedy chciałam podzielić się darem widzenia wibracji w postaci kul. Kule Odwagi i Mocy Art pojawiły się na początku mojej drogi. 

Dzięki obrazom z kulami wyszłam ze swojej strefy komfortu. Przyczyniły się one do zmian w moim życiu i stały się symbolem mocy i odwagi.

Sposobem, aby pokazać, jak wyglądają te kule było właśnie namalowanie na obrazie, a pierwsza z nich była w kolorze zielonym.  Obecnie kule występują również w kolorze złotym, czerwonym, tęczowym i do tego błyszczą.

Mozaiki Diamentowe

Mozaiki diamentowe przyszły do mnie na początku jako pomoc dla bliskiej mi osoby w zagospodarowaniu czasu po stracie.

Okazały się bardzo pomocne, bo pozwoliły tej osobie przekierować myśli z bólu po stracie na pracę nad mozaiką. Tak pomoc drugiej osobie wciągnęła i mnie do tworzenia mozaiki.

Potem okazało się, że praca nad mozaiką zatrzymuje myśli, bo skupia uwagę na powstającym dziele, które wymaga precyzji i skupienia, a do tego uczy cierpliwości.

Opinie Szczęśliwych Klientów

Magdalena Jesionowska opinia fb

Dar Gosi jest dla tych, którzy są gotowi na zobaczenie swoich ukrytych emocji, a te często blokują nasze manifestacje w życiu. Niezwykłość, jaką ta artystka prezentuje przez swoją twórczość, poprzez widzenie w przestrzeni wirujących w kolorach kul, jest zaskakująco trafna. Bardzo się cieszę, że mogłam poznać Gosię i skorzystać z Jej tak pięknego, uwolnionego talentu.

Magdalena Jesionowska

Anna Skiba o obrazach Małgorzaty Slaga

Gosia, cudowna istota o pięknym sercu, która z pasją maluje obrazy przepełnione mocą. Czasem gdy pozwalam wejść zmartwieniom dnia codziennego, przypomina mi o mojej własnej mocy. Dlatego obraz autorstwa Gosi zajmuje ważne miejsce w moim domu. Polecam wszystkim tę niesamowitą sztukę mocy 🙏💖

Anna Skiba

Ania Płończak o obrazach Małgorzaty Slaga

Patrząc na jeden z obrazów Małgosi z motywem serc od razu się w nim zakochałam i poczułam, że muszę go mieć. Napisałam do Małgosi i... okazało się, że może być mój. Od razu wiedziałam też, że chcę, aby Małgosia malowała dla mnie obrazy, bo ja je po prostu czuję, czuję ukryte tam symbole, emocje.

Poprosiłam o namalowanie dla mnie dużego obrazu, określiłam tylko 3 kolory, które chciałam, aby zawierał i... czekałam cierpliwie, bo wiedziałam, że moja cudowna artystka potrzebuje około 2 tygodni. Kiedy paczka do mnie dotarła i rozpakowałam ją, oniemiałam z zachwytu. Wszystko było idealne, a co najpiękniejsze, obraz przemawiał do mnie. Trafił do mnie w idealnym momencie mojego życia i opowiada moją historię. @Małgosiu, a ja już piszę do Ciebie i ustawiam się w kolejce po kolejne Twoje dzieło. Dzięki za Ciebie 💖

Ania Płończak

Moje wystawy

Jeśli pragniesz przyozdobić swoją życiową przestrzeń
w Kule Mocy i Odwagi Art

Bądźmy w kontakcie